ASA KREDYT

Aasa Polska S.A pochodzi od Aasa Global, w ofercie tej instytucji finansowej są pożyczki i kredyty gotówkowe które można uzyskać na obszarze całej Rzeczpospolitej.

POŻYCZKI I KREDYTY GOTÓWKOWE W AASA KREDYT

Kwota jaką możemy pożyczyć w tej instytucji jest kwotą od 500 zł do 3 tysięcy złotych na korzystnych warunkach kredytowych.Aby uzyskać kredyt w ASA KREDYT należy wypełnić i przesłać wniosek przez internet.O takie kredyty mogą ubiegać się obywatele RP którzy ukończyli dwudziesty rok życia.Firma pozabankowa nie udziela kredytów osobom ze złą historią w BIK oraz widniejących w KRD.

Gdy już wypełnimy i wyślemy wniosek o pożyczkę ASA KREDYT to pozostaje nam już tylko czekać z telefon od pracownika firmy w celu weryfikacji naszych danych osobowych oraz otrzymasz prośbę o przelanie na rachunek firmy 1 zł w celu weryfikacji rachunku na które zostaną przelane pieniądze.Aby sfinalizować transakcją w ciągu kilku dni otrzymasz kurierem umowę pożyczki do podpisania.
Pozabankowa firma ASA KREDYT jest stosunkowo młodą firmą działającą na polskim rynku lecz już cieszy się sporym zaufaniem coraz większej rzeszy klientów.Dlatego też zachęcamy do wyrażania swoich OPINII o firmie ASA Kredyt w komentarzach na dole strony.

Kredyty w ASA Kredyt udzielane są na okres od 1 do aż 12 miesięcy w zależności od potrzeb klienta a oprocentowanie to 8 %.

Jak otrzymać pożyczkę w ASA KREDYT :

- wypełnij wniosek o pożyczkę na stronie internetowej

- po jakimś czasie skontaktuje się z tobą konsultant

- przelej 1 zł na konto firmy celem weryfikacji

- podpisz umowę

- Ciesz się z gotówki na twoim koncie

ASA KREDYT KONTAKT :

Ulica : Elbląska 15/17 01-747 Warszawa

Na koniec dziękujemy państwu za wszystkie OPINIE o tej nowej instytucji.W niedługim czasie postaramy się umieścić OPINIE na łamach naszego serwisu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.8/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +3 (from 11 votes)
ASA KREDYT, 5.8 out of 10 based on 14 ratings

2 Responses to ASA KREDYT

 1. Jak najbardziej bardzo dobra firma pozabankowa :) odróżniają się od innych fachową i miłą obsługą…otrzymałem 400 zł pożyczki Dzieki

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Co ty nie powiesz oni sprawdzają na wylot i z moim bikiem to moge pomażyć

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>